Aby zmienić wielkość czcionki oraz kontrast strony kliknij przyciski po prawej
x A A
A A A

LEKCJE Z KLASĄ W NASZEJ SZKOLE

LEKCJE Z KLASĄ W NASZEJ SZKOLE
2017-03-21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa 2g rozpoczęła przygodę z „Lekcjami z klasą”, pakietem przygotowanym przez Fundację Uniwersytet Dzieci. Razem z profesorem Szkiełkiem i detektyw Empatią ruszyliśmy na poszukiwanie emocji i kreatywności. Pomaga nam w tym ogromna mapa, która wisi na ścianie naszej klasy. Dzięki zadaniom zdobywamy kolejne punkty i magnesy, które pozwalają odkryć nowe miejsca.  Ostatnio odwiedziliśmy las emocji i patrzyliśmy na świat z innej perspektywy. Tropiliśmy sposoby na poprawienie nastroju i zbadaliśmy jak różni jesteśmy. Nie możemy się doczekać kolejnych zajęć.

 

 

 

 

 

  

Zobacz także:

Kalendarium

Zobacz również:

 

 

 

http://edukacja.warszawa.pl/sites/edukacja/files/program-wars-i-sawa/logowis_230x80.jpg

 


 

      
 

        

 

       

 
        

  

      

 

      
 

 

Naszą stronę od 2017-10-11 odwiedziło: 51581 osób.