Aby zmienić wielkość czcionki oraz kontrast strony kliknij przyciski po prawej
x A A
A A A

SPORTOWY DZIEŃ DZIECKA

SPORTOWY DZIEŃ DZIECKA
2019-06-05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W poniedziałek, 03.06.2019 r., w naszej szkole, miał miejsce, mały kameralny finał projektu Fundacji Bankowej im. Leopolda Kronenberga „Poznaj swoje zmysły – edukacja poprzez zabawy ruchowe”.  Tego dnia odbył się sportowy dzień dziecka. Na naszych zajęciach pojawili się wolontariusze fundacji – nasi klasowi rodzice i wspólnie z nauczycielami poprowadzili zawody. Dzięki fundacji wzbogaciliśmy się w sprzęt sportowy: znaczniki, piłki, pachołki, linę, skakanki, hula hop i inne akcesoria sportowe. Otrzymaliśmy również zestaw BumBumRurek. Bardzo dziękujemy za owocną współpracę i liczymy na więcejsmiley

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W poniedziałek 03.06.2017 w naszej szkole miał miejsce, mały kameralny finał projektu Fundacji Bankowej im. Leopolda Kronenberga „Poznaj swoje zmysły – edukacja poprzez zabawy ruchowe”.  Tego dnia w klasie 1 b odbył się sportowy dzień dziecka. Na naszych zajęciach pojawili się wolontariusze fundacji – nasi klasowi rodzice i wspólnie z nauczycielami poprowadzili zawody. Dzięki fundacji nasza klasa wzbogaciła się w sprzęt sportowy: znaczniki, piłki, pachołki, linę, skakanki, hula hop i inne akcesoria sportowe. Otrzymaliśmy również zestaw BumBumRurek. Bardzo dziękujemy za owocną współpracę i liczymy na więcejJ

Zobacz także:

Kalendarium

Zobacz również:

 

 

 

http://edukacja.warszawa.pl/sites/edukacja/files/program-wars-i-sawa/logowis_230x80.jpg

 


 

      
 

        

 

       

 
        

  

      

 

      
 

 

Naszą stronę od 2017-10-11 odwiedziło: 74314 osób.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:

  1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Dokumenty – RODO”,
  2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
  3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
  4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
  5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
  6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
  8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
  9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
  10. klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” w górnej części strony.